BOTOKS

UYGULAMALARI

Botoks, yaşlanmanın kalıcı etkilerini aza indirgemek adına kullanılan tedavi yöntemlerinden biridir. Botoks, Clostridium Botulinum bakterisinden laboratuar ortamında elde edilen, estetik alanında yüz kırışıklıkları ve terleme tedavisinde kullanılan bir yöntemdir.

Daha Fazlası

DOLGU

UYGULAMALARI

Dolgu yöntemi son zamanlarda ülkemizde popülerlik kazanan estetik dışı uygulamalardan biridir. Yaşlanma, güneşin yıpratıcı etkisi, kimyasal maddeler vb maruz kalınan durumlar sonucu cildimizde kırışıklıklar ve deformasyonlar meydana gelmektedir.

Daha Fazlası

İP ASKI

UYGULAMALARI

Ameliyatsız yüz germe ve askılama işlemlerinin en yenisi Fransız Askısı, Fransa’da içi polyester dışı silikon malzemeden geliştirilmiş esnek iplerle cildin gerdirilmesi işlemidir.

Daha Fazlası

EPİLASYON

UYGULAMALARI

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri güvenli bir şekilde yok eden yöntemdir. Lazer epilasyonda doğru lazer tipleriyle, doğru dozda uygulama esastır.

Daha Fazlası

ZAYIFLAMA

UYGULAMALARI

—–

Daha Fazlası

CİLT BAKIMI

UYGULAMALARI

——

KALICI MAKYAJ

UYGULAMALARI

İşlem uygulanan bölgeye su değdirilmemelidir. İlk 1 (bir) hafta hamam, sauna gibi buhar ve ısı içeren işlemlerden kaçınılmalıdır. İşlem yapılan bölge güneş koruyucuyla korunmalıdır.

Daha Fazlası

Tüm işlemlerinizde size yardımcı olabiliriz

DEGERLİ HASTALARIMIZA EN İYİSİNİ SUNMAK İÇİN BURADAYIZ

İLETİŞİM